Aktuality

Dnes 18.3.2017 bude hrad z dôvodu daždivého počasia zatvorený.

Informáciu o uzatvorení hradu z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok nájdete vždy tu.

Blíži sa prvé podujatie tohto roku, uvítame každého kto rád pomôže.

cistenie_hradnej_cesty

  • Hľadáme brigádnikov na letnú sezónu 2017 na Čachtickom hrade. Preferujeme študentov vysokých škôl, výhodou je skúsenosť s prácou s registračnou pokladňou, ovládanie cudzích jazykov: anglický a nemecký jazyk, zodpovednosť, pracovná a časová flexibilita. Podmienkou je komunikatívnosť a záujem o históriu, pozitívny vzťah k ľuďom, chuť zapájať sa do kultúrneho programu hradu.

Záujemcovia sa môžu hlásiť na mail hrad@cachtice.sk alebo osobne na obecnom úrade číslo dverí 17 v termíne do 20.3. 2017. Pohovory budú prebiehať v termíne 21.3. až 31.3. 2017.

Vyhradzujeme si právo prizvať na pohovor len vybraných uchádzačov.

Správa Čachtického hradu.

  • Upozorňujeme Vás na program letnej sezóny na Čachtickom hrade. Zmena programu vyhradená. Správa Čachtického hradu.

CH_program_na_web

  • Hrad bude v mesiacoch december – február otvorený počas víkendov podľa schodnosti hradu, prístupovej cesty k hradu a poveternostných podmienok. Vždy tu nájdete najneskôr  v daný víkendový deň ráno informáciu, ak plánujeme hrad z dôvodu nepriaznivých poveternostných podmienok pre verejnosť neotvoriť.
  • V mesiacoch december – február hrad otvoríme aj počas týždňa a to v prípade ohlásenej viac ako 15 člennej skupiny.
  • Upozorňujeme návštevníkov hradu, aby svoje vozidlá parkovali len na parkoviskách v obci, príp. na parkovisku pod hradom, ktoré sa nachádza medzi drevenou rampou a zelenou značkou CHKO. Pri parkovaní na iných miestach než odporúčame sa v minulosti vyskytli vykrádania osobných motorových vozidiel.
  • kontakt na mobil: 0950 525 263 – Čachtické podzemie